This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

Daily Archives: 24. април 2017.

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ БИОЛОГИЈЕ

5. разред

Дангубић Софиа- 3.место
Јаковљевић Тијана- 3.место

8. разред

Војновић Лазар-1.место ( Лазар се пласирао на републичко  такмичење)

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

5. разред

Ђукић Никола- 1.место
Гајић Алиса- 2.место
Зарија Нађа- 3.место

6. разред

Марковић Дамјан- 2.место
ЈелићОгњен- 3.место

7. разред

Батоћанин Ања- 3.место
Манасијевић Михајло-3.место

8. разред

Живојин Рената- 3.место
Крнић Милован-3.место

Ученици Батоћанин Ања, Манасијевић Михајло, Живојин Рената и Крнић Милован ће учествовати на републичком такмичењу које ће се одржати 14.маја 2017.г. у Крупњу.

“Песниче народа мог“ 48. смотра рецитатора

април 24th, 2017|

Ленка  Д.Вујић, ученица V3,je и  на Регионалној смотрирецитатора 31.3.2017. године у Ковину  била веома успешна и поново очарала све присутне својим рецитовањем.  Обезбедила је пласман на Покрајинској смотри рецитатора у Сечњу.

На Покрајинској смотри је учествовала 22.4.2017.у Сечњу и била је запажена.

Честитамо на учешћу !