Обележавање Дана школе је, и ове године, трајало целе недеље! Кроз различите активности ученици су се са својим учитељима и наставницима забављали и дружили. Круна ових дешавања била је, већ традиционална, велика школска приредба, која је била одржана 23.11. у 11 часова у  Културном центру Панчева. Тема овогодишњег Дана школе била је „Ала ј’ леп овај свет“, инспирисана стиховима Јове Змаја. У истом маниру протекла је и реализација приредбе, у којој је учествовало преко 400 ученика и велики број учитеља и наставника.  Цео тим се потрудио да драмским, плесним и музичким тачкама забави препуну салу Центра. На различите начине су ученици и координатори прослављали лепоту света у којем живимо, и дали немерљиви допринос овој свечаности. Велику захвалност дугујемо Културном центру Панчева, који нам је и ове године на све могуће начине изашао у сусрет, као и родитељима, без чије би помоћи много тога било немогуће за извести. Многобројни  тим који је учествовао у реализацији ове приредбе се највише захваљује својим ученицима који су се потрудили да се све ланирано оствари, и публици која нас из године у годину са уживањем прати!