Нашу школу су јуче посетили Иван Стевић и Владимир Савић и донели нам посебан и вредан поклон – два бицикла! Обојица су веома успешни спортисти, који своја искуства радо деле и са најмлађима.
Иван Стевић, српски бициклиста, некадашњи репрезентативац и четвороструки учесник Олимпијских игара, оснивач је Спортског друштва и бициклистичког клуба „Tour De Fun“, са циљем промоције и афирмације бициклизма, као и организације спортских и рекреативно-турустичких манифестација. Једна од таквих манифестација је и „Tour De Kop“, овог лета одржана по други пут.
Владимир Савић, наш суграђанин, тренер је спортова издржљивости, а по образовању је професор физичке културе. Двоструки је освајач титуле Иронман-а на светским првенствима. Владимир трчи, плива, вози бицикл и нема тога што неће покушати пред себе да постави као нови циљ. За Змајеву школу је и породично везан.
Донацију бицикала је омогућила фирма “Planet bike”, а задовољство да их први испробају су имали ученици 2-4 и 4-2.