23.5.2018. učenici odeljenja III-1, zajedno sa učiteljicom Dušankom Kapunac i svojim roditeljima, posetili su Kajak-kanu klub u Pančevu i na taj način upoznali se i saznali vise o sportovima na vodi.
Profesor fizičkog vaspitanja Ivan Milivojevic, trener kajakaša, ovom prilikom održao je kratko predavanje o kajakaštvu i upoznao učenike sa veštinama i tehnikama koje se primenjuju u sportovima na vodi. Pored predavanja učenici su prisustvovali i treningu učenika iz odeljenja Veljka Marinkovića, Irine Mihajlov i Aleksandra Nikolajeva, koji Kajak klubu donose vredne medelje i ostvaruju u ovom sportu odlične rezultate. Uz pomoc trenera svi učenici koji su posetili klub imali su priliku da plove kajakom i veslaju po tamiškom keju.
Zahvaljujemo profesoru Ivanu Milivojevicu, roditeljima i učenicima koji su pomogli da se realizuje ovaj dogadjaj.

Srdacan pozdrav,
Dušanka Kapunac