У сарадњи са удружењем Млади математичари Србије у петак 23.матра 2018. године у нашој школи организован је квиз „Мост математике“ на општинском нивоу за млађе разреде. Такмичење је водила професорка математике Татјана Станковић, која је рекла да је циљ овог такмичења попиларизација мамтематике међу ученицима. Екипе су се кретале кроз лавиринт постављен од клупа и столица. Тражили су скривене задатке и решавали су их на лицу места где их пронађу. Сваки ученик за себе. На такмичењу су учествовале две екипе. Гости су нам били ученици ОШ „Братство јединство“ из Панчева. Нашу школу представљали су: Лука Катнић ученик I-3, Милан Трифуновић ученик II-3, Ања Радмановић ученица III-3 и Стефан Милтеновић ученик IV-2. На крају такмичења проглешена је екипа која је однела победу у укупном збиру 10:20. Победили су ученици наше школе. Овом приликом им честитамо на победи и желимо им успеха на републичком такмичењу у Врњачкој Бањи.