С поносом вас обавештавамо да је у петак 22.9.2017. године одржан први час физичког васпитања ученицима од 1. до 4. разреда наше школе на којем се рализује пројекат „Спорт у школе“. Пројекат већ другу школску годину финанисра Министарство омладине и спорта, подржава га Министарством просвете, науке и технолошког развоја, а споровди га Савез за школски спорт Србије. Пројекат је потпуно бесплатана за наше ученике и има за циљ да  са ученицима на један потпуно интересантан и мотивишући начин развија физичке способности наших ученика континуирано на једном школском часу физичког васпитања у току једне радне недеље. Са њима раде професори физфичког васпитања-стручни тренери из Савеза за школски спорт града Панчева Драгана Дивац и Глигор Шкрпан. Као и претхосне, тако и ове школске године на овим часовима ученици ће имати прилике да поред редовних вежби телесног обликовања опраобају разне спортове, полигоне спретности и увежбају многе гимсатичке, моторичке вештине. Више о самом пројекту можете прочитати на сајту Савеза за школски спорт Србије кликом на следећи линк: