На основу дописа Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије,  обавештавамо вас о следећем:

Од 21.03.2022. године, на Порталу еУправа биће доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање (омогућиће вам да једним доласком у школу завршите све активности у вези са уписом детета у школу, а након уписа, истог дана, педагошко-психолошка служба вршиће тестирање детета).

Апликација ће вам бити доступна до 31.05.2022. године.

Уколико не можете или не желите да закажете термин електронским путем, можете се јавити школи како би овлашћено лице то урадило уместо вас, позивом на 013-346-023, локал 104, или на 060/6695243.

За све информације можете да нам се обратите на горе наведене бројеве телефона, као и на и-мејл адресу: skola@zmajpancevo.edu.rs.

Унапред вам се радујемо!