Ученици II-1 и II-3 и учитељице Тамара Киш и Јелена Вукадиновић су за крај школске године приредили родитељима, пријатељима, родбини предивну представу „А САД СПАВАЊАЦ“.
Представа је настала спонтано на ЧОС-у, када смо читали последње издање збирке драмских текстова „Да ли си ти жаба“ Јасминке Петровић. Ученици су одабрали два текста која су име се највише свидела „ А сад спавањац“ и „Три безобразен ћерке“. Потом је организована аудиција, на којој су подељене улоге. Ученици који нису прошли на аудицији, добили су задужења да певају и играју у хору или да буду глумци у сновима главних актера. Тако да су сви ученици активно на сцени учествовали у стварању представе.
Након представе на лицима гледалаца, учесника и организатора видео се осмех подкрепљен позитивном енергијом са којом смо сви отишли да уживамо у чаролијама летњег распуста.