Ученици другог и трећег разредан наше школе су 5.октобра 2018. у Народној башти учествовали у „Трци за срећније детињство“ коју организује и спорводи Црвени крст нашег града. Овом приликом забележили су сјајне разултате за које су били адекватно награђени. У категорији првог и другог разреда  за девојчице ученица II-1 Теодора Батрна  је освојила прво место, а Василија Пејић била је трећа. Док је ученик Андреј Ђурић II-3 осдвојио прво место у категорији дечака, Страхиња Граовац II-3 је био други, а Милош Антић II-2 је освојио треће место у „Трци за срећније детињство“. Био је ово успешан дан за наше ђаке, који су даљи боравак у Народној башти искористили за дружење и игру.

Честитамо ученицима на оствареним сјајним резултатима, као и свим ученицима на учешћу. Захваљујемо се „Црвеном крсту“ града Панчева на позиву за учешће у „Трци за срећније детињство“, као и на доброј дугогодишњој сарадњи и одличној организацији ове манифестације.