This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

Daily Archives: 21. фебруар 2015.

ХЕМИЈА – резултати са општинског такмичења

Сајам занимања

фебруар 21st, 2015|

У ОШ ,,Мирослав Антић Мика“ дана 21.2.2015. године са почетком у 17.00 часова одржан је други Сајам занимања за ученике основних школа града Панчева.

Овај сајам је део пројекта ,,Професионална оријентација у Србији“ који спроводи Организација за међународну сарадњу СР Немачке ГИЗ у партнерству са Министарством просвете, науке и технолошког развоја и сарадњи са Министарством омладине […]

Здравствена превенција за осмаке – ХИВ

фебруар 21st, 2015|

Драгана Кнежевић, вршњачки едукатор из невладине организације „Компас“ , реализовала је превентивне радионице са ученицима осмог разреда на тему ХИВ-а.