This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

Daily Archives: 17. мај 2019.

Посете Народном музеју у оквиру Грађанског васпитања

мај 17th, 2019|

У оквиру предмета Грађанско васпитање сви ученици су током априла и маја месеца посетили Народни музеј у Панчеву и испратили изложбе фотографија и разгледница старог Панчева и осталих градова Војводине, сталну поставку Музеја, као и изложбу ,,300 година Пожаревачког мира“.

Дан писања писама

мај 17th, 2019|

Поводом обележавања Светског дана писања писама, ученици наше школе писали су писма, бирали лепе речи, али и лепе папире, украшавали их лепим цртежима и убацивали у школско сандуче. Нека писма су била универзална, са лепим оптимистичним порукама којима је свако могао да се обрадује, а нека су била лична, адрсеирана и садржала су ситне […]