This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

Daily Archives: 18. март 2020.

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

март 18th, 2020|

На Окружном такмичењу из енглеског језика, које је одржано 15.03.2020. године у ОШ „Борисав Петров Браца“ у Панчеву, наши ученици 8. разреда освојили су сјајне резултате и узели пласман за Републичко такмичење.

Никита Пантовић Боуринг, 1. место (8-3)
Нађа Зарија, 2. место (8-2)
Марија Милетић, 3. место (8-2)

Well done!!!