This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

Daily Archives: 28. октобар 2021.

Изложба „Јован Дучић – трагање за новим“

октобар 28th, 2021|

Ученици 7-2 у оквиру предмета Грађанско васпитање, посетили су у Галерији САНУ, изложбу „Јован Дучић: Трагање за новим“, ауторке академика Злате Бојовић.

САНУ у 2021. обележава годину Јована Дучића поводом 150. годишњице његовог рођења.

Изложба „Јован Дучић – трагање за новим“ приказује овог угледног члана Академије као књижевника, дипломату и задужбинара. Ученици су су се боље упознали са […]

,,Плодови духа“

октобар 28th, 2021|

У четвртак, 29.10. нашу школу посетила је Татјана Плевник, песникиња и професорка ликовног у школи из Словеније. Овим поводом нас је информисала о начину на који ће се наша школа укључити у Унесков пројекат ,,Плодови духа“. Приликом овог сусрета размењене су информације и примери добре праксе наших наставника у оквиру пројектне наставе.