Крај Дечје недеље обележен је у петак, 9.октобра 2015. године, позоришном представом „ А сад спавањац “ ученика III-1 и III-3 у препуној сали Културног центра. Представу су режирале учитељице Јелена Вукадиновић и Тамара Киш.

Представа је први пут извођена на крају школске године, а рађена је по мотивима књиге „ Да ли сте Ви жаба? “ Јасминке Петровић. Запослени у Културном центру били су одушевљени приказаним садржајем у јуну месецу, па су ученици позвани да понове извођење у оквиру Дечије недеље. Тада су лепоту њиховог глумачког умећа имали прилику да доживе и другари из школе и књижевница Јасмика Петровић, која је била специјални гост ове представе.

Јасминка Петровић је на крају извођења преставе поздравила публику и глумце уз речи: „Срећна сам кад чујем да деца читају моје речи написане у књигама. Ви сте их оживели. Уживала сам у сваком тренутку представе и хвала вам на томе. Одушевљена сам вашом глумом и игром на сцени. Браво! “