У току септембра и октобра на часовима физичког васпитања вршен је одабир ученика који je учествоваo на такмичењу „Игре без граница у школском дворишту“. Такмичење је одржано у ОШ „Ђура Јакшић“ у организацији Друштва учитеља Панчево. Нашу школу су представљали ученици у следећим играма:
Божидар Гајић IV-1 (фудбал коцка),
Тара Taшић IV-2 (школице),
Андрија Агатоновић IV-2 (ролери),
Тијана Ћупић IV-2 (ролери),
Jована Радмановић IV-3 (вијача),
Анастасија Лакичин IV-3(хула-хоп),
Mатеја Бањац IV-3 (екипна игра),
Богдан Пантелић IV-3 (фудбал коцка),
Лука Радуљ IV-3 (екипна игра).
Змајевци су имали велику подршку својих другара четвртака, који су пратили ово такмичење громогласним навијањем.
Тим Змајеваца је забележио две победе у екипним играма и освојио је десет лопти. Док је противнички тим победио у индивидуалним играма: фудбал коцка, школица, вожња ролеара, прескакање вијаче и хула-хоп и пласиорао се у следећи круг такмичења.
Честитасмо нашим Змајевцима на учешћу, показаном тимском духу, фер плеју и коректном спортском понашању!