Поводом обележавања Дана школе у четвртак 26.11.2015. организован је Квиз знања за ученике сва три одељења трећег разреда.
Ученици из сваког одељења трећег разреда су били подељени на три једнакобројна дела. Тако да је свака учитељица Тамара, Горица и Јелена реализовала квиз са ученицима из сва три одељења. Ученици су по учионицама били распоређени у пет група. У свакој групи су били помешани ученици сва три одељења. Такмичили су се у следећим играма: одабери тачан одговор, поређај по тачном редоследу, избаци уљеза, да-не питалице, о којој лучности је реч, асоцијације и ко зна зна.
Стручни жири није могао да прогласи најбољу групу, јер су одговори свих група били веома уједначени. Тако да је жири на одлучио да награди слаткишима све учеснике квиза за показано знање.