Госпођа Кристина Форт Хилценко је разговарала са ђацима школе Кобам (Cobham Free School) из Суреја из Велике Британије о акцијама Фондације Рејмонд Николет Траст (Raymond Nicolet Trust) које ова Фондација спроводи на територији Републике Србије. Деца су била одушевљена и подржала су наше амбициозне циљеве у жељи да се дописују са децом из Основне школе Јован Јовановић Змај из Панчева у Србији. Ова акција дописивања између деце ове две школе започела је пре Божића и постаје све интензивнија. Кристина је, такође, прикупила пристигле цртеже из шестог разреда основних школа које су учествовале у такмичењу које је ова Фондација организовала у Енглеској, Француској, Србији и Грчкој. Кристина је била импресионирана нивоом маште коју су деца користила у цртању своје идеалне школе. Фондација Рејмонд Николет Траст (Raymond Nicolet Trust) изражава захвалност госпођи Жил Ролф, директорки Основне школе Кобам (Cobham Free School) која је омогућила да се све ово спроведе у дело, као и указаној срдачној и топлој добродошлици са којом је Кристина дочекана. Прошле године је школа Кобам донирала велику количину књига за школе у Србији. Књиге ће бити испоручене у првом кварталу 2020. године. Ово је предиван пример који пружају деца, пробијајући међународне баријере како би пружила подршку својим европским суседима и започела изградњу мостова пријатељства уз даљу сарадњу у складу са циљевима Фондациј Рејмонд Николет Траст.