На,угледном часу биологије, одржаном у понедељак,15.априла, у 7/3 одељењу,приказани су поступци пружања прве помоћи при различитим повредама.Такође је приказан поступак реанимације особе без виталних функција. Вежбу су извеле ученице:Димитријевски Анастасија,Антић Милица и Мандрино Анђела које су прошле обуку пружања прве помоћи у Црвеном крсту у Панчеву. Ученици су имали прилику да и сами учествују у вежби,да сазнају који су приоритети у моменту када наиђемо на повређену особу, како да свако од њих прође обуку у Црвеном крсту у Панчеву. Заинтересовани ученици могу да се јаве суботом, у 10 сати, у просторије Црвеног крста у Панчеву,ради договора око термина обуке. Часу биологије присуствовали су директор школе Марковић Владимир и наставница историје Барбир Љиљана. Час биологије је координирала наставница Тркуља Радмила.