Термини „Отворених врата“ за школску 2022/2023. годину

 

Презиме и име наставника Предмет Разред Дан Час
ВОДЕНИЧАР ДРАГАНА разредна настава 1-1 понедељак 2.
СТАНОЈЕВИЋ МАРИЈА разредна настава 1-2 понедељак 3.
СТАРЧЕВИЋ ПРЕДРАГ разредна настава 1-3 четвртак 4.
ВЕЛИЧКОВИЋ МИЛКОВСКИ БОСИЉКА разредна настава 1-4 четвртак 5.
ВУЧКОВИЋ НЕВЕНА разредна настава 1-5 уторак 5.
КИШ ТАМАРА разредна настава 2-1 среда 2.
БУЛАЈИЋ  ГОРИЦА разредна настава 2-2 уторак после подне 2.
ВУКАДИНОВИЋ ЈЕЛЕНА разредна настава 2-3 понедељак 2.
ВРБАТ ТИЈАНА разредна настава 2-4 петак 2.
ЗАСТАВНИКОВИЋ ВЕСНА разредна настава 3-1 уторак пре подне

уторак по подне

5.

 

1.

ЗДРАВКОВИЋ СТАНИСЛАВА разредна настава 3-2 понедељак 4.
ЉУБОЈЕВИЋ ВИОЛЕТА разредна настава 3-3 среда 4.
КАПУНАЦ ДУШАНКА разредна настава 4-1 уторак 4.
ПАПАДОПУЛОС ЈЕЛЕНА разредна настава 4-2 уторак по подне

четвртак пре подне

2.

 

4.

КОВАЧИЋ ЈЕЛИЦА разредна настава 4-3 четвртак по подне  уторак пре подне 2.

4.

ТОПИЋ ГОРДАНА разредна настава 4-4 среда по подне

уторак пре подне

2.

 

5.

ЂОРЂЕВИЋ ДАНИЈЕЛА српски језик 5-1 уторак 2.
АВРАМОВИЋ ДРАГАНА математика 5-2 среда 3.
МАРКОВИЋ КЕЛЕМЕН ДРАГАНА српски језик 5-3 уторак 2.
ЈЕКИЋ ВАЊА српски језик 5-4 среда 4.
НИСИЋ МАРИЈАНА математика 6-1 четвртак 4.
РВОВОВИЋ КРИСТИНА енглески језик 6-2 среда 2.
МАШИЋ ДРАГОМИР математика и информатика 6-3 четвртак 3.
ТЕПИЋ ДРАГАНА немачки језик 7-1 понедељак 6.
ЦУЦИЋ ДРАГАНА српски језик 7-2 уторак 4
ЗАРИЈА ДАНИЦА немачки језик 7-3 петак 3.
ВЕСЕЛИНОВИЋ ИЛИЈА техника и технологија 8-1 уторак 5.
БАРБИР ЉИЉАНА историја 8-2 среда 5.
СТЕФАНОВИЋ ГОРДАНА музичка култура 8-3 среда 8. (14 часова)
АЈВАЗ ЗОРИЦА географија уторак 2.
РИСТИЋ САША физичко васпитање   среда 5.
ЖУТИЋ АЛЕКСАНДРА хемија   среда 4.
МИТИЋ МИОДРАГ (ЕТИНСКИ ДУШАН) физика   четвртак 2.
ЈАКОВЉЕВ ЛАЗИЋ РАДОВАНКА физика   понедељак 2.
МАРЧЕТИЋ СВЕТЛАНА географија   петак 4.
КОВАЧЕВИЋ ГОРДАНА биологија   понедељак 4.
КРЕЦУЉ НАТАЛИЈА енглески језик   уторак 6.
НЕДЕЉКОВИЋ ДАРИЈА енглески језик   четвртак 7.
ДЕНЋАН ВЕРА енглески језик   петак 6.
БАЧКОЊА ПРЕДРАГ ликовно   четвртак 3.
ГАЈИЋ ВЕСНА физичко васпитање   понедељак 4.
ТРКУЉА РАДМИЛА биологија   четвртак 2.
ПУРКОВИЋ БЛАДИМИР верска настава      
ОЛАС КАТАРИНА продужени боравак      
СТОЈИЉКОВИЋ ЈЕЛЕНА продужени  боравак      
БАРБУ ДАНИЕЛ продужени  боравак      
МАШИЋ ВУКАН математика   понедељак 2.