Термини „Отворених врата“ за школску 2021/2022. годину (у школи)

Презиме и име наставника Предмет Разред Дан Час
КИШ ТАМАРА разредна настава 1-1 среда 3.час
БУЛАЈИЋ  ГОРИЦА разредна настава 1-2 уторак 5.час
ВУКАДИНОВИЋ ЈЕЛЕНА разредна настава 1-3 среда 2. час
ВРБАТ ТИЈАНА разредна настава 1-4 четвртак 3.час
ЗАСТАВНИКОВИЋ ВЕСНА разредна настава 2-1 уторак 4.час пре подне 2.час поподне
ЗДРАВКОВИЋ СТАНИСЛАВА разредна настава 2-2 среда 3.час
ЉУБОЈЕВИЋ ВИОЛЕТА разредна настава 2-3 среда 2.час
КАПУНАЦ ДУШАНКА разредна настава 3-1 среда 4.час
ПАПАДОПУЛОС ЈЕЛЕНА разредна настава 3-2 четвртак 5.час
КОВАЧИЋ ЈЕЛИЦА разредна настава 3-3 четвртак 2.час
ТОПИЋ ГОРДАНА разредна настава 3-4 уторак 3.час
ВОДЕНИЧАР ДРАГАНА разредна настава 4-1 понедељак 2.час
СТАНОЈЕВИЋ МАРИЈА разредна настава 4-2 четвртак 2.час
СТАРЧЕВИЋ ПРЕДРАГ разредна настава 4-3 уторак 2.час
ВЕЛИЧКОВИЋ МИЛКОВСКИ БОСИЉКА разредна настава 4-4 четвртак 5.час
НИСИЋ МАРИЈАНА математика 5-1 понедељак 3.час
РВОВОВИЋ КРИСТИНА енглески језик 5-2 понедељак 4.час
МАШИЋ ДРАГОМИР математика и информатика 5-3 четвртак 3.час информатика
ТЕПИЋ ДРАГАНА немачки језик 6-1 уторак 4.час
ЦУЦИЋ ДРАГАНА српски језик 6-2 четвртак 3.час на првом спрату
ЗАРИЈА ДАНИЦА немачки језик 6-3 среда 4.час
ВЕСЕЛИНОВИЋ ИЛИЈА техника и технологија 7-1 уторак 3.час
БАРБИР ЉИЉАНА историја 7-2 четвртак 5.час
СТЕФАНОВИЋ ГОРДАНА музичка култура 7-3 среда 8.час
ЂОРЂЕВИЋ ДАНИЈЕЛА српски језик 8-1 петак 9:50 – 10:30
АВРАМОВИЋ ДРАГАНА математика 8-2 четвртак 2.час
МАРКОВИЋ КЕЛЕМЕН ДРАГАНА српски језик 8-3 петак 2.час
АЈВАЗ ЗОРИЦА географија понедељак 3.час
РИСТИЋ САША физичко васпитање   среда 4.час
ЖУТИЋ АЛЕКСАНДРА хемија   среда 3.час
МИТИЋ МИОДРАГ физика   уторак 3.час
ЕТИНСКИ ДУШАН физика   уторак 2.час
МАРЧЕТИЋ СВЕТЛАНА географија   петак 4.час
КОВАЧЕВИЋ ГОРДАНА биологија   понедељак 2.час
КРЕЦУЉ НАТАЛИЈА енглески   уторак 4.час
НЕДЕЉКОВИЋ ДАРИЈА енглески језик   четвртак 5.час
ДЕНЋАН ВЕРА енглески језик   уторак међусмена
БАЧКОЊА ПРЕДРАГ ликовно   уторак 2.час
ГАЈИЋ ВЕСНА физичко васпитање   среда 3.час
ТРКУЉА РАДМИЛА биологија   понедељак 4.час
ЈЕКИЋ ВАЊА грађанско васпитање   четвртак у 14 часова
ЛУКЕТА МИЛАДИН верска настава      
ОЛАС КАТАРИНА продужени боравак      
НЕВЕНА ВУЧКОВИЋ продужени  боравак