Ликовна радионица II-3 „Змајева новогодишња чаролија“  одржана је  6. децембра 2018. године. Активни учесници били су ученици, њихове маме, тате, тете, бате и секе. У веселој, радној, пријатној и породичној атмосфери прварали су производе за Змајев новогодишњи базар. Била је ово прилика да ученици покажу шта су од сада у школи научили, рецитовали су и певали.  Ученици су са својом учитељицом Јеленом Вукадиновић правили Снешка Белића, Деда Мраза и јелку од рециклинарног пластичног материјала (пластичних чаша и пластичних флаша). Продукти ове радионице украшавају ходнике наше школе и увесељавају посматраче.

Захваљујемо свима који су својим радом допринели да и ове године тезга II-3 и школа заблистају пуним сајем.