U prepunoj zbornici naše škole održana je prezentacija našeg rada roditeljima budućih đaka prvaka.  Predstavili smo našu Zmajevu. Rekli smo ko smo, šta sve radimo i kako to radimo, kako škola izgleda i šta u njoj postoji.

Prezentaciju su roditeljima predstavili članovi Tima za marketing naše škole. To su:
Direktor Vladimir Marković poželeo je dobrodošlicu svim prisutnim,
pedagog Vesna Batalo i psiholog Maja Marošan Mihajlović su govorile o pripremi za polazak u prvi razred i o samom testiraju. O biblioteci, radu i aktivnostima je govorila bibliotekarka Ana Korać. Organizaciju dana i rad u boravku predstavili su učitelji u boravku, Katarina Olas zajedno sa učiteljem Danielom Barbuom i Jelenom Stoiljković. O učenju nemačkog jezika i saradnji sa Gete institutom govorila je Dragana Tepić nastavnica nemačkog jezika. U ulozi voditelja ove prezentacije bila je učiteljica Jelena Vukadinović.
Hvala našim gostima na pažnji i poverenju
Ukoliko ste propustili prezentaciju uživo, možete je pogledati klikom na jedan od sledećih linkova
Želimo dobrodošlicu našim budućim prvacima!