Сарадња са родитељима ће се одвијати онлајн преко Гугл учионице, електронске поште, телефона или Вајбера, а у зависности од договора са наставником. У изузетним случајевима доласком родитеља у школу.

Презиме и име наставника Предмет Разред Дан Час
ЗАСТАВНИКОВИЋ ВЕСНА разредна настава 1-1 уторак 2.час
ЗДРАВКОВИЋ СТАНИСЛАВА разредна настава 1-2 петак 2.час
ЉУБОЈЕВИЋ ВИОЛЕТА разредна настава 1-3 петак пре подне
КАПУНАЦ ДУШАНКА разредна настава 2-1 среда 2.час
ПАПАДОПУЛОС ЈЕЛЕНА разредна настава 2-2 среда 3. час
КОВАЧИЋ ЈЕЛИЦА разредна настава 2-3 уторак 2.час
ТОПИЋ ГОРДАНА разредна настава 2-4 четвртак 3.час
ВОДЕНИЧАР ДРАГАНА разредна настава 3-1 понедељак од 17 до 18 часова (телефоном)
СТАНОЈЕВИЋ МАРИЈА разредна настава 3-2 од понедељка до – петака ван наставе
СТАРЧЕВИЋ ПРЕДРАГ разредна настава 3-3 по потреби невезано за дан ван наставе
ВЕЛИЧКОВИЋ МИЛКОВСКИ БОСИЉКА разредна настава 3-4 четвртком и по договору од 17 до 18 часова
КИШ ТАМАРА разредна настава 4-1 уторак 3.час
БУЛАЈИЋ  ГОРИЦА разредна настава 4-2 петак од 18 до 19 часова
ВУКАДИНОВИЋ ЈЕЛЕНА разредна настава 4-3 среда у  Б групи 2.час преподне и поподне 14:35 до 15:05
ТЕПИЋ ДРАГАНА немачки језик 5-1 четвртак 3.час
ЦУЦИЋ ДРАГАНА српски језик 5-2 среда 3.час
ЗАРИЈА ДАНИЦА немачки језик 5-3 петак 2.час
ВЕСЕЛИНОВИЋ ИЛИЈА техника и технологија 6-1 среда 4.час
БАРБИР ЉИЉАНА музичка култура 6-2 од понедељка до петка од 20 до 21 час
СТЕФАНОВИЋ ГОРДАНА историја 6-3 среда 4.час
ЂОРЂЕВИЋ ДАНИЈЕЛА српски језик 7-1 уторак 2.час
АВРАМОВИЋ ДРАГАНА математика 7-2 петак 3.час
МАРКОВИЋ КЕЛЕМЕН ДРАГАНА српски језик 7-3 среда 2.час
НИСИЋ МАРИЈАНА математика 8-1 уторак 2.час
АЈВАЗ ЗОРИЦА географија 8-2 понедељак од 13 до 14 часова
МАШИЋ ДРАГОМИР математика 8-3 среда 2.час
РИСТИЋ САША физичко васпитање   понедељак 5.час
РВОВИЋ КРИСТИНА енглески језик   понедељак 4.час
ЖУТИЋ АЛЕКСАНДРА хемија   среда 3.час
МИТИЋ МИОДРАГ физика   петак од 8 до 8:30
ЕТИНСКИ ДУШАН физика   уторак 3.час
МАРЧЕТИЋ СВЕТЛАНА географија   петак 5.час
КОВАЧЕВИЋ ГОРДАНА биологија   понедељак 17—17:30
КРЕЦУЉ НАТАЛИЈА енглески језик   уторак, четвртак до 17 часова
НЕДЕЉКОВИЋ ДАРИЈА енглески језик   уторак 4.час
ДЕНЋАН ВЕРА енглески језик   уторак од 18 до 19 часова
БАЧКОЊА ПРЕДРАГ ликовна култура   уторак 3.час
ГАЈИЋ ВЕСНА физичко васпитање   понедељак од 19 до 19:30
ТРКУЉА РАДМИЛА биологија   уторак 4.час
ЛУКЕТА МИЛАДИН верска настава   од понедељка до петка ван наставе
ЈЕКИЋ ВАЊА грађанско васпитање   понедељак од 17 до 18 часова